Arganový olej
Argan Oil

100% organický | Nezpracovaný | Lisovaný za studena

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil
Velikost: 50 ml

Obsahuje přes 100 blahodárných substancí, které z oleje dělají extra silný antioxidant. Jedná se o přírodní olej dodávající vašim vlasům a vaší pokožce zdraví a krásu. Produkt zpomaluje proces stárnutí, hydratuje a dodává pružnost a hebkost. Arganový olej dokáže urychlit růst vlasů a obnovit jejich přírodní lesk. Produkt se skvěle hodí pro suchý, citlivý, zralý, poškozený a na akné náchylný typ pokožky. Arganový olej je také efektivním obličejovým a očním sérem. Je certifikován skrze Ecocert - celosvětově uznávaná nezávislá společnost udělující certifikaci těm nejkvalitnějším přírodním kosmetikám.

- +

Argánie rostou v severovýchodní oblasti Maroka. V oblasti kosmetiky jsou velice respektovány a ne bezdůvodně se jim říká „stromy života“. Samotný arganový olej, neboli „tekuté zlato Maroka“, se získává z jejich ořechů.

ARGANOVÝ OLEJ NANOIL

Arganový olej od NANOIL je přírodní olej, který je získáván lisováním za studena. Produkt není při výrobě tepelně, či jakkoliv jinak zpracován a je 100% organický. Díky tomu každá kapka tohoto oleje obsahuje esenci toho nejlepšího z ořechů argánie.

Co obsahuje arganový olej?

Arganový olej je zdrojem nenasycených mastných kyselin (80%). Obsahuje hlavně linoleovou kyselinu ze skupiny omega-6 a olejovou kyselinu ze skupiny omega-9; proto se hodí pro všechny typy vlasů a pokožky. Olej se bere jako bohatý zdroj vitaminu E, karotenů, skvalenu a butyrospermolu (ochrana před sluníčkem), stejně jako celé řady dalších aktivních složek.

Jak přesně arganový olej funguje?

  • Redukuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí pokožky.
  • Zpomaluje nadbytečné vypadávání vlasů.
  • Perfektní sérum na obličej, tělo a vlasy.
  • Neutralizuje volné radikály.
  • Stará se o vaši pokožku před a po opalování.
  • Stimuluje proces obnovy buněk.
  • Hydratuje a zabraňuje ztrátám vody.
  • Dodává vaší pokožce pružnost a pevnost.
  • Vyživuje a posiluje vlasy; dodává jim krásu a posiluje jejich strukturu.
  • Obnovuje přírodní lesk a urychluje růst vlasů.

Pro použití na vlasech

Nanoil Argan Oil je perfektním produktem pro hydrataci vlasů všech typů. Chrání vlasy před teplým vzduchem z žehliček a fénů. Dále vlasům dodává ochranu před UVa a UVb zářením. Olej pozitivně ovlivňuje výživu oslabených vlasů a obnovuje jejich pružnost a lesk. Zabraňuje přespřílišnému vypadávání vlasů a urychluje růst vlasů. Arganový olej se skvěle stará o barvené vlasy, posiluje konečky a zabraňuje třepení konečků.

Při použití na pokožce těla

Pravidelná aplikace arganového oleje na pokožku pomáhá proti celulitidě. Zajišťuje lifting a obnovu pokožky. Lze jej také přidávat do koupele před, či po opalování. Olej zajišťuje hydrataci, zpevnění a dodání pružnosti. Dále pomáhá při snížení viditelnosti strií, jizev, akné a například i lupénky.

Pro použití na obličeji

Arganový olej se skvěle hodí pro péči o pokožku obličeje: lze jej aplikovat na celý obličej ve formě séra před spaním, či se může přidat jakožto aditivum do nočních či denních krémů. Produkt potlačuje projevy stárnutí a zajišťuje, že pokožka kolem očí zůstane mladistvá a pružná. Tvorba vrásek se tak zpomalí a pokožka bude pružnější a pevnější.

Péče o nohy

Nahrazuje krémy na nohy a stará se o pokožku nohou, včetně paty. Hodí se na uklidnění a výživu nohou například formou koupele. Olej hydratuje a obnovuje suchou a popraskanou pokožku nohou a chrání ji před odřeninami a škrábanci.

Péče o nehty

Arganový olej nehty vyživuje a posiluje a bere se jako jeden z nejlepších produktů pro péči o jemné, slabé a poškozené nehty. Stačí si nehty každodenně ponořit do nahřátého oleje, či olej každodenně vmasírovat na nehtové lůžko.

Jak produkt skladovat:

Zkrášlující olej musí být uzavřen a uchováván na suchém a chladném místě. Držte jej dál od přímého slunečního světla.

Arganový olej použitý v produktech Nanoil získal certifikaci od společnosti Ecocert.

FAQ - Často kladené otázky

1.Jak si ARGANOVÝ OLEJ NANOIL aplikovat?

Přírodní oleje jsou verzatilní kosmetikou: lze je používat na obličej, pokožku těla a vlasy. Stačí produkt vmasírovat, či jej přidat do koupele. Užití produktu je nespočet a můžete si tak přesně vybrat ten způsob aplikace, který vám nejvíce vyhovuje.

2.Bude zkrášlující ARGANOVÝ OLEJ NANOIL na mých vlasech a na mé pokožce účinkovat správně?

Zkrášlující oleje mají rozdílnou koncentraci vitaminů, mastných kyselin a dalších blahodárných složek. Pro více informací o unikátních vlastnostech těchto složek navštivte naše webové stránky, kde si můžete vybrat olej, který se nejvíce hodí pro vaše vlasy a pro vaši pokožku.

3.Do kdy mi ARGANOVÝ OLEJ NANOIL ARGAN OIL vydrží?

Oleje NANOIL jsou velice efektivní a to, jak rychle je spotřebujete, záleží na vašich potřebách. Datum spotřeby každého oleje je dostupné na lahvičce s produktem.

4.Z jakých složek se ARGANOVÝ OLEJ NANOIL skládá?

Arganový olej od Nanoil je přírodní olej, který se získává lisováním za studena. Není nijak zpracovaný a je 100% organický. Jeho kvalita je certifikována skrze nezávislou společnost Ecocert. Díky metodě získávání si produkt udržuje většinu svých blahodárných složek a skrývá v sobě to nejlepší, co mohou argániové ořechy nabídnout. ARGANOVÝ OLEJ NANOIL INCI: Argania Spinosa Kernel Oil

5.Mohu ARGANOVÝ OLEJ NANOIL kombinovat s ostatními zkrášlujícími oleji?

Samozřejmě, že ano. Přírodní oleje v kombinaci s dalšími vytvářejí bohatou směs, která obsahuje celou řadu blahodárných složek, včetně vitaminů, minerálů a mastných kyselin. Produkt mohou spolupracovat a zajistit tak tu nejlepší přírodní péči. Doporučujeme kombinovat oleje hlavně při provádění obličejového čištění za pomocí olejů a při vytváření domácích zkrášlujících produktů.

6.Jak mohu ARGANOVÝ OLEJ NANOIL skladovat?

Po použití produktu vždy uzavřete a utěsněte lahvičku. Snažte se produkt uchovávat na chladném a suchém místě.

Naše webové stránky používají cookies, abychom vám zajistili ten nejvyšší standard služeb. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.