Jojobový olej
Jojoba Oil

100% organický | Nezpracovaný | Lisovaný za studena

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil
Velikost: 50 ml

Tento přírodní zkrášlující olej, který je ve skutečnosti tekutým voskem, je tím jediným na trhu, který nabízí takto unikátní účinek. Jojobový olej má spoustu možných užití a obsahuje celou škálu vyživujících složek, včetně vitaminů, skvalenu a mastných kyselin. Skvěle se absorbuje pokožkou a funguje jako UV filtr. Má strukturu, která se podobá struktuře lidského mazu. Jojobový olej také pomáhá řešit problémy s akné a má pozitivní účinek na oslabené vlasy. Produkt je certifikován společností Ecocert, což je celosvětově uznávaná společnost udělující certifikaci těm nejkvalitnějším přírodním kosmetikám.

- +

Jojobový olej se jinak nazývá „pouštním zlatem ze zeleného keře“. Jedná se o tekutý vosk, který se získává z jojobových semen: Simmondsia Chinensis. je nesmírně odolný, což pomáhá udržet jeho vlastnosti.

JOJOBOVÝ OLEJ NANOIL

Jojobový olej Nanoil je přírodním olejem získávaným lisováním za studena. Olej není nijak zpracován a je 100% organický. Díky tomu každá kapka tohoto kosmetického produktu obsahuje to nejlepší z této pouštní rostliny.

CO JOJOBOVÝ OLEJ OBSAHUJE?

Jojobový olej je zdrojem nenasycených mastných kyselin, rostlinných sterolů a složek proti stárnutí. Dále obsahuje skvalen, který zlepšuje a udržuje funkci pokožky a také omlazující vitamin E.

JAK PŘESNĚ JOJOBOVÝ OLEJ FUNGUJE?

 • Hodí se pro suchou, mastnou a kombinovanou pokožku.
 • Hydratuje a zabraňuje ztrátám vody.
 • Hloubkově vyživuje a vyhlazuje vlasy a pokožku.
 • Vytváří na vlasech a pokožce ochranný film.
 • Obnovuje pokožku a zabraňuje jejímu vysychání
 • Čistí a pečuje o pokožku hlavy.
 • Zabraňuje vypadávání vlasů.
 • Vyrovnává produkci mazu.
 • Udržuje optimální úroveň pH a hydratace pokožky.
 • Stará se o lipidovou barieru pokožky.
 • Stará se o pokožku nohou a rukou a také o nehty.
 • Chrání vlasové konečky a dodává vlasům lesk.
 • Má antibakteriální účinek.

Pro použití na vlasech

Jojobový olej je tím nejlepším a nejsilnějším obnovujícím kondicionérem, který se hodí pro všechny vlasové typy, jelikož zpomaluje produkci mazu u pokožky mastných vlasů, vyhlazuje vysušenou pokožku hlavy a dále vlasy hydratuje. Pro masáž do vlasů a do pokožky hlavy postačí opravdu malé množství produktu. Jojobový olej zlepšuje vzhled vlasů a zintenzivňuje jejich lesk již po prvním užití. Olej lze používat i jako aditivum do dalších produktů vlasové péče.

Pro použití na těle

Jojobový olej se hodí jakožto masážní olej a také jako vyživující složka, kterou lze aplikovat i ve formě koupele, po které vaše pokožka nebude potřebovat balzám. Vyživuje, vyhlazuje a hydratuje pokožku. Jojobový olej obsahuje přírodní UV filtry a uklidňuje pokožku po pobytu na sluníčku.

Pro použití na obličeji

Jedná se o velice potentní složku, která se používá v domácích odličovačích a obličejových krémech. Lze jej také používat pro profylaxi a jakožto pokročilé vyživující sérum aplikované přes den, či přes noc. Bojuje proti akné, pupínkům a ztrátám barvy.

Pro použití na nehty

Jojobový olej se hodí pro péči o nehty: vyhlazuje je a stará se o kutikuly. Bere se jako jeden z nejefektivnějších prostředků pro péči o poškozené nehty.

Jak produkt skladovat:

Zkrášlující olej musí být uzavřen a uchováván na suchém a chladném místě. Držte jej dál od přímého slunečního světla.

Jojobový olej v produktech Nanoil je certifikován společností Ecocert.

FAQ - Často kladené otázky

1.Jak si JOJOBOVÝ OLEJ NANOIL aplikovat?

Přírodní oleje jsou velice verzatilní kosmetikou, kterou lze aplikovat na pokožku a na vlasy, na nehty, na ruce a nohy, či je používat jakožto přídavky do koupele. Existuje opravdu nespočet možných aplikačních metod a vše záleží na vás.

2.Bude zkrášlující JOJOBOVÝ OLEJ NANOIL na mých vlasech a na mé pokožce účinkovat správně?

Zkrášlující oleje mají rozdílnou koncentraci vitaminů, mastných kyselin a dalších blahodárných složek. Pro více informací o unikátních vlastnostech těchto složek navštivte naše webové stránky, kde si můžete vybrat olej, který se nejvíce hodí pro vaše vlasy a pro vaši pokožku.

3.Do kdy mi JOJOBOVÝ OLEJ NANOIL vydrží?

Oleje NANOIL jsou efektivní a to, jak rychle je spotřebujete, záleží na vašich potřebách. Datum spotřeby každého oleje je dostupné na lahvičce s produktem.

4.Z jakých složek se JOJOBOVÝ OLEJ skládá?

Jojobový olej od Nanoil je přírodní olej, který se získává lisováním za studena. Není nijak zpracovaný a je 100% přírodní. Kromě toho má jedny z nejlepších zkrášlujících účinků, díky čemuž si zajistil certifikaci od společnosti Ecocert. Olej si v sobě uchovává to nejlepší z jojobových semínek. JOJOBOVÝ OLEJ NANOIL INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil

5.Mohu JOJOBOVÝ OLEJ NANOIL kombinovat s ostatními zkrášlujícími oleji?

Samozřejmě, že ano. Přírodní oleje v kombinaci s dalšími vytvářejí bohatou směs, která obsahuje celou řadu blahodárných složek, včetně vitaminů, minerálů a mastných kyselin. Produkt mohou spolupracovat a zajistit tak tu nejlepší přírodní péči. Doporučujeme kombinovat oleje hlavně při provádění obličejového čištění za pomocí olejů a při vytváření domácích zkrášlujících produktů.

6.Jak mohu JOJOBOVÝ OLEJ NANOIL skladovat?

Po použití produktu vždy uzavřete a utěsněte lahvičku. Snažte se produkt uchovávat na chladném a suchém místě.

Naše webové stránky používají cookies, abychom vám zajistili ten nejvyšší standard služeb. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.