packshot
„Lehké a hluboce vyživené. Mé vlasy nikdy nebyly krásnější, objemnější a delší!”
Anna
První sérum, zaměřující se přesně na vaše problémy
NANOIL pro vlasy s nízkou porozitou
Jednoduší styling díky částicím v séru, které vám dovolí zkrotit vaše divoké vlasy

Jednoduší styling díky částicím v séru, které vám dovolí zkrotit vaše divoké vlasy

Vlasy nebudou poškozeny ani zatěžkány a zbaví se lupů

Vlasy nebudou poškozeny ani zatěžkány a zbaví se lupů

Hustota vlasů bude vyšší a jednotlivé vlasy budou lehčí

Hustota vlasů bude vyšší a jednotlivé vlasy budou lehčí

Obnoví se rovnováha pH a růst vlasů bude stimulován

Obnoví se rovnováha pH a růst vlasů bude stimulován

NANOIL PRO
VLASY S NÍZKOU POROZITOU
Chcete vidět ohromné účinky NANOILu?
- +
MÁM VLASY S NÍZKOU PÓROVITOSTÍ – CO TO ZNAMENÁ?
Vlasová
struktura
Vlasová<br><strong>struktura</strong>
Vlasová
struktura
Vlasová<br><strong>struktura</strong>

Vyžadují řádnou péči

Nesprávná péče či nedostatek péče mohou rozhodit vyváženost vody a tuků, čímž mohou být vlasy poškozeny. Ingredience vlasových produktů takto pronikat nemohou, kvůli struktuře Vašich vlasů. Proto je velmi obtížné vlasy s nízkou pórovitostí správně vyživovat. Složení NANOIL je založeno na přírodních olejích hojně nasycených mastnými kyselinami a nejúčinnějších látek nezbytných pro vlasy s nízkou pórovitostí, díky kterým vyživují Vaše vlasy zevnitř.

Potřebují neustálou ochranu

Vlasy s nízkou pórovitostí jsou ovlivňovány mnoha škodlivými faktory, jako například UV paprsky, horko, toxiny. Zajištění trvalé ochrany, která vlasy nezatěžuje, je nezbytné. NANOIL pro vlasy s nízkou pórovitostí bude Vaše vlasy díky pečlivě vybraným olejům chránit proti poškození a vyšší pórovitosti. Tyto oleje obsahují přírodní ochranný krém proti slunci a vytvářejí ochrannou vrstvu na povrchu vlasů.

Problémy s vlasovým stylingem

Styling Vašich vlasů je problémové, neboť to ztěžuje jejich struktura, která omezuje účinky přípravků na úpravu vlasů a ani vysoké teploty fénů a kulem nezmění vlasovou strukturu. NANOIL je jemný elixír, jež otevírá novou dimenzi ve stylizaci vlasů s nízkou pórovitostí.

ŽÁDNÁ DALŠÍ OMEZENÍ DÍKY NANOILu!

Inovativní vlasový olej spolupracuje s Vašimi vlasy s nízkou pórovitostí. NANOIL pro vlasy s nízkou pórovitostí obsahuje ideální složení devíti přírodních olejů obohacených o mastné kyseliny. Problémové, splihlé a těžké vlasy už se Vás týkat nebudou. Jediné, co Vás bude omezovat, bude Vaše fantazie.

JAK TO FUNGUJE?

NANOIL pro vlasy s nízkou pórovitostí účinkuje na povrchu vlasů a proniká až do vlasových cibulek, kde vlasy regeneruje, posiluje a vyživuje již od kořínků. Vlasy jsou nadzvedány, proto může pokožka dýchat, buňky jsou posilněny, vlasové cibulky fungují bez problému, stejně jako je omezena nadměrná produkce kožního mazu. Je to nejlepší léčba pro Vaše vlasy – Přesvědčte se sami!

NANOIL PRO
VLASY S NÍZKOU POROZITOU
Určete si krásu svých vlasů Vy!
- +

SÍLA PŘÍRODY PRO CELKOVÉ ZDRAVÍ VAŠICH VLASŮ

Podívejte se na složení NANOIL pro vlasy s nízkou pórovitostí
Pouze Nanoil obsahuje vyrovnanou směs přírodních olejů a dalších účinných ingrediencí. Díky jejich kombinaci a ideálním proporcím dodávají vlasům úžasný účinek. Přesvědčte se sami, že správně vybrané a kombinované oleje mohou být efektivnější, než jste si mysleli.
CEDAROVÝ OLEJ – zabraňuje vypadávání vlasů

Extrahován z ořechů sibiřské borovice. Uvádí do normálu funkci mazových žláz pokožky, působí proti vypadávání vlasů, očišťuje pokožku, zbavuje vlasy lupů, zlepšuje celkový vzhled vlasů a zvyšuje objem.

KOKOSOVÝ OLEJ – zjemňuje vlasy a chrání konečky

Olej vymačkávaný z dužniny kokosů. Chrání konečky vlasů, zabraňuje lámavosti vlasů a jejich dehydrataci, obnovuje jejich odolnost. Vyživuje vlasy, zajišťuje jemnost a dodává lesk.

ARGANOVÝ OLEJ – chrání před vedrem

Extrahováno z ořechů Arganie. Známý jako tekuté zlato Maroka. Chrání vlasy před tepelným a mechanickým poškozením. Přináší antioxidační účinky a energii.

MONOI OLEJ – chrání před škodlivými vnějšími jevy

Luhován z Gardenia taitensis. Posiluje vodní a tukový povlak Vašich vlasů, zvlhčuje, zvyšuje elasticitu a hebkost. Monoi olej nechává hedvábný povlak na povrchu vlasů, který je chrání před poškozením.

BABASSU OLEJ – usnadňuje styling a česání

Extrahován z ořechů brazilské palmy – Attalea cohune. Snadno proniká do vlasů, zjemňuje, usnadňuje práci s vlasy, aniž by je zatěžoval. Babassu olej chrání Vaše vlasy před třepením.

SLUNEČNICOVÝ OLEJ - chrání před externími vlivy a vysušováním

Zabraňuje vysušování a slábnutí vlasů zajištěním hydratace. Vlasy budou hebké, lesklé a chráněné díky efektivní ochranné vrstvě na jejich povrchu.

ROZMARÝNOVÝ EXTRAKT - pečuje o vlasy a pokožku hlavy a podporuje růst vlasů

Tento skvělý antioxidant se dlouhodobě užívá pro podporu růstu vlasů. Vlasy jsou díky němu delší, hebčí a lesklejší. Pomáhá vyrovnávat vlasové kutikuly, chrání pokožku hlavy před vysušováním a reguluje produkci mazu.

EXTRAKT Z KOŘENE BAZALKY - vyživení a posílení vlasů

Stimuluje folikuly a zabraňuje přespřílišnému vypadávání vlasů. Obsahuje taniny, vitaminy A, B, C a K, vápník, železo, hořčík a dokonce i mangan, díky čemuž se jedná o perfektní vyživující složku pro potřeby i těch nejpoškozenějších a nejslabších vlasů.

Síla přírodních olejů je zvýšena díky:

Panthenol – také známy jako pro-vitamin B5. Zvlhčuje a zjemňuje vlasy, přidává lesk a pomáhá udržet velký objem vlasů.

UV Filtr – chrání citlivou vlasovou strukturu před poškozením UV paprsky. Redukuje suché vlasy, vlasy vypadají zajímavěji, vlasy se tolik nelámou. Chrání před poškozením vlasové kůry.

Vitamin A – retinol, který zlepšuje práci buněk ve vlasové struktuře. Zamezuje nadměrnému vypadávání vlasů a omezenému růstu.

Vitamin E – vitamín mládí s bohatými antioxidačními účinky. Vyvažuje volné radikály, zásobuje buňky živinami, zvyšuje růst vlasů.

NANOIL je nejlepší vlasový olej, jaký jsem kdy měla. Miluji upravování vlasů, ale vždy to bylo velmi náročné. Mé pramínky vlasů jsou velmi netvárné, takže každá snaha o kulmování byla marná. Také jsem se bála poškození vysokými teplotami. Vlasový olej NANOIL mi umožňuje se o své vlasy starat tak, jak jsem vždycky chtěla. Skvěle ochraňuje můj účes a po aplikaci jsou mé vlasy tak…! V zrcadle se na sebe nemohu vynadívat.

Evelyn, 34

Největší problém pro mě bývaly mastné vlasy. Bez objem, rovné, jednoduše otravné. Ztracený případ. Koupí NANOILu se vše změnilo! Vyléčí mi pokožku hlavy, kořínky se uzdravily. Můj účes je nyní tak objemný! Cítím se jako modelka v reklamě na vlasový přípravek.

Rose, 20

V létě se mi vlasy velmi snadno vysuší, zejména když žiji v teplé oblasti nebo hodně cestuji. Hledala jsem produkt, který by mé vlasy chránil. Jsou tvrdé, nechají se snadno svěsit. Vyzkoušela jsem stovky kosmetických přípravků bez efektu. Od doby, co jsem začala používat NANOIL jsou mé vlasy krásné, silné a objemné. Slunce již pro mé vlasy není problém!

Berta, 46

NANOIL PRO
VLASY S NÍZKOU POROZITOU

Postarejte se o Vaše vlasy!

- +

Postarejte se o Vaše vlasy s NANOIL!

Vlasy s nízkou pórovitostí potřebují výživu a komplexní ochranu. Složení pečlivě vybraných olejů obohacených mastnými kyselinami Vám dovoluje si užít krásné vlasy bez strachu o jejich poškození. Mějte na paměti, že pórovitost vlasů se může zhoršit. Postarejte se o to, aby Vaše vlasy neztratily svou kondici – vyživujte, opravujte a posilujte je užíváním našeho vlasového oleje.

NANOIL usnadňuje práci s vlasy s nízkou pórovitostí, které nejsou pružné a práce s nimi je velmi obtížná. Pokud budete používat olej pravidelně, zrychlí se růst Vašich vlasů, budou pevnější, ale ne přetížené. Díky NANOIL si užijete hladké a hedvábně měkké vlasy. Komplex pečlivě vybraných rostlinných olejů bude stejně dobrý, jako Vás nejlepší kadeřník.

Zdravé a objemné vlasy?
Je to možné!
již za 30 dnů!

FAQ - Často kladené otázky

1.Jak byste měli používat Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou?

Podle toho, jak dlouhé máte vlasy, můžete na aplikaci aplikovat až pět dávek produktu a poté jej rovnoměrně rozprostřít. Nechte olej na vlasech působit hodinu, či déle. Poté produkt vymyjte.

Olejování s produktem NANOIL bude intenzivnější v případě, že mix aplikujete na vlhké a čisté vlasy a vlhkou a čistou pokožku hlavy.

Produkt mohou používat muži. Aplikujte v případě řídnutí vlasů, či při péči o vousy.

Detailní instrukce krok za krokem lze dohledat na našem blogu pod příspěvkem: "Jak vlasový olej Nanoil používat?".

2.Komu se hodí receptura Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou?

Složení produktu Nanoil je založeno na přírodních rostlinných olejích, které si může aplikovat kdokoliv. Funguje jak u žen, tak u mužů (např. na vousech).

Definujte si svoji vlasovou porozitu a vyberte si ten nejlepší vlasový olej právě pro vás. Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou se hodí pro těžké, husté a mastné vlasy, se kterými se obtížně pracuje.

3.Moje pokožka je velice citlivá. Měl/a bych používat NANOIL?

Receptura NANOIL je zcela bezpečná a doporučuje se všem, kteří mají citlivou pokožku a potřebují se postarat o své vlasy. Produkt vlasy nijak nedráždí, ani nezpůsobuje alergie, díky čemuž se skvěle hodí pro všechny s citlivou pokožkou. NANOIL zkrášluje vlasy a pečuje o pokožku hlavy, proto se doporučuje aplikovat jej do problematických oblastí na pokožce hlavy.

4.Do kdy musíme vlasový olej Nanoil spotřebovat?

Jedna lahvička produktu NANOIL Hair Oil vydrží asi 3-4 měsíce. Produkt by se měl spotřebovat do data vytištěného na balení.

5.Jaké složky tvoří VLASOVÝ OLEJ NANOIL pro vlasy s nízkou porozitou?

Vlasové oleje NANOIL obsahují pouze přírodní složky. V každé verzi oleje naleznete vyváženou směs olejů obohacenou o vyživující složky, která je odpovědná za aktivaci vlasových folikul a stimulaci růstu vlasů. Kromě toho oleje nabízejí UV filtr a vitaminy A a E. Každá verze produktu NANOIL je tvořena optimálními složkami pro daný vlasový typ.

NANOIL LOW Porosity INCI - Argania Spinosa Kernel Oil, Coconut Alkanes, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olus Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Orbignya Oleifera (Babassu) Nut Oil, Pinus sylvestris Leaf Oil, Ocimum Basilicum Hairy Root Culture Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Panthenol, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Aqua, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene.

6.Co odlišuje NANOIL pro vlasy s nízkou porozitou od ostatních olejů?

Klinické studie potvrdily, že vlasy mají různou porozitu. NANOIL nabízí tři verze jednoho produktu, které se liší v obsahu rostlinných olejů. Díky tomu se jejich účinek zaměřuje na určitý vlasový typ. NANOIL PRO VLASY S NÍZKOU POROZITOU je tím jediným produktem, který se přesně zaměřuje na vlasy s nízkou porozitou.

7.Zajišťuje pravidelná aplikace potřebné účinky?

Aplikace NANOIL podle návodu zajistí požadované účinky. Produkt by se neměl používat ani příliš často, ani příliš intenzivně, co se množství týče. Několik málo kapek NANOIL stačí k navrácení krásy.

8.Dokončil jsem léčbu s Nanoil. Co teď?

Zlepšil se stav vašich vlasů po první léčebné kúře s Nanoil? Rozhodně nepřestávejte. Každý vlasový typ se neustále vystavuje poškození. Aplikujte NANOIL preventivně po dokončení hlavní léčebné kúry.

NANOIL PRO
VLASY S NÍZKOU POROZITOU

Perfektní volba pro Vaše vlasy!

- +
Zásady ochrany osobních údajů

Naše webové stránky používají cookies a také cookies třetích stran pro potřebu užívání externích nástrojů. V případě, že uživatel neudělí souhlas, budou použity pouze nezbytné cookies. Nastavení cookies můžete kdykoliv změnit ve svém prohlížeči. Souhlasíte s užíváním všech cookies?

Zásady ochrany osobních údajů