Mandlový olej
Almond Oil

100% organický | Nezpracovaný | Lisovaný za studena

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil
Velikost: 50 ml

Mandlový olej má stejně příjemné aroma jako mandle (dulcis), ze kterých se extrahuje. Jedná se o zkrášlující přírodní olej, který lze aplikovat na vlasy, na obličej a na strie. Olej je velice jemný a proto jej lze aplikovat i během těhotenství, či na pokožku dítěte. Hydratuje, vyživuje, obnovuje a podporuje obnovu. Je certifikován Ecocertem – globálně uznávanou značkou, certifikující tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku.

- +

Mandlový olej je rostlina zpočátku obývající hlavně regiony kolem středozemního moře, ale v dnešní době je kultivovaná hlavně ve Francii a ve Španělsku. Ořechy jsou zdrojem mandlového oleje – uznávaného oleje v oblasti kosmetiky.

MANDLOVÝ OLEJ NANOIL

Mandlový olej od Nanoil je přírodní olej, který se hodí pro aplikaci na obličej a vlasy. Je lisován za studena. Není nijak dál upravován a je 100% organický. Díky tomu obsahuje každá kapka oleje to nejlepší z mandlí.

CO ZA SLOŽKY MANDLOVÝ OLEJ OBSAHUJE?

Mezi všemi ořechy světa obsahují mandle (a tudíž i mandlový olej) nejvyšší koncentraci vitaminu E, díky čemuž vykazují silné antioxidantní vlastnosti. Kromě toho mandle obsahují i další vitaminy (A a E, např.) a také minerály. Jsou hlavně zdrojem mastných kyselin z omega-9 (55%), omega-6 a omega-3 skupin.

JAK MANDLOVÝ OLEJ FUNGUJE?

  • Obnovuje hydrolipidovou barieru.
  • Je odpovědný za udržení hydratace a výživy obličeje.
  • Chrání před sluncem a před toxiny.
  • Chrání pokožku a vlasy před poškozením.
  • Funguje jako změkčovadlo, vyhlazuje a dodává krásu.
  • Snižuje viditelnost strií a celulitidy.
  • Uklidňuje podráždění

Pro použití na vlasech

Přírodní mandlový olej od Nanoil se hodí hlavně vlasům s vysokou a střední porozitou, které vyžadují obnovu. Při pravidelné aplikaci dokáže mandlový olej chránit vlasy před poškozením a ztrátou vlhkosti. Díky svým vlastnostem dokáže olej vlasy obnovit a pomáhat od dráždění. Olej zabraňuje vypadávání vlasů a dodává vlasům lesk, hebkost a pružnost.

Při použití na pokožce těla

Jedná se o jeden z nejrozšířenějších masážních olejů a bere se jako ten nejlepší základ pro aromaterapeutické esenciální oleje. Dokáže rychle penetrovat pokožku, pomoct od podráždění a dodat pokožce elasticitu, zbavit ji strií a urychlit obnovu. Může také nahradit klasický olej pro miminka. Mandlový olej lze aplikovat i na ruce a na nehty a na lokty a kolena.

Pro použití na obličeji

Mandlový olej lze také aplikovat na pokožku, i když funguje nejlépe v kombinaci s dalšími zkrášlujícími produkty. Lze jej také používat pro potřeby odličování.

Jak produkt skladovat:

Zkrášlující olej musí být uzavřen a uchováván na suchém a chladném místě. Držte jej dál od přímého slunečního světla.

Mandlový olej použitý v produktech Nanoil je certifikovaný společností Ecocert.

FAQ - Často kladené otázky

1.Jak si MANDLOVÝ OLEJ NANOIL aplikovat?

Přírodní oleje jsou verzatilní kosmetikou: lze je používat na obličej, pokožku těla a vlasy. Stačí produkt vmasírovat, či jej přidat do koupele. Užití produktu je nespočet a můžete si tak přesně vybrat ten způsob aplikace, který vám nejvíce vyhovuje.

2.Je zkrášlující MANDLOVÝ OLEJ NANOIL to pravé pro mé vlasy a moji pokožku?

Zkrášlující oleje mají rozdílnou koncentraci vitaminů, mastných kyselin a dalších blahodárných složek. Pro více informací o unikátních vlastnostech těchto složek navštivte naše webové stránky, kde si můžete vybrat olej, který se nejvíce hodí pro vaše vlasy a pro vaši pokožku.

3.Jaké je datum spotřeby MANDLOVÉHO OLEJE NANOIL?

Oleje NANOIL jsou velice efektivní a to, jak rychle je spotřebujete, záleží na vašich potřebách. Datum spotřeby každého oleje je dostupné na lahvičce s produktem.

4.Z jakých složek se MANDLOVÝ OLEJ NANOIL skládá?

Mandlový olej od Nanoil se získává metodou lisování za studena. Je to nezpracovaný a 100% organický olej, který vykazuje kvality hodné certifikace od společnosti Ecocert. Olej si uchovává všechny blahodárné vlastnosti mandlí. MANDLOVÝ OLEJ NANOIL INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil

5.Mohu MANDLOVÝ OLEJ NANOIL kombinovat s dalšími zkrášlujícími oleji?

Samozřejmě, že ano. Přírodní oleje v kombinaci s dalšími vytvářejí bohatou směs, která obsahuje celou řadu blahodárných složek, včetně vitaminů, minerálů a mastných kyselin. Produkt mohou spolupracovat a zajistit tak tu nejlepší přírodní péči. Doporučujeme kombinovat oleje hlavně při provádění obličejového čištění za pomocí olejů a při vytváření domácích zkrášlujících produktů.

6.Jak mám MANDLOVÝ OLEJ NANOIL skladovat?

Po použití produktu vždy uzavřete a utěsněte lahvičku. Snažte se produkt uchovávat na chladném a suchém místě.

Naše webové stránky používají cookies, abychom vám zajistili ten nejvyšší standard služeb. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.