packshot
„Tento olej mi zachránil vlasy! Už jsem zapomněla, jaké to je mít křehké a vypadávající řasy.”
Kája
První sérum, zaměřující se přesně na vaše problémy
NANOIL pro vlasy s vysokou porozitou
Zarovná vlasové kořínky a dodá vlasům hydrataci a výživu

Zarovná vlasové kořínky a dodá vlasům hydrataci a výživu

Hloubková obnova struktury keratinu u poškozených vlasů náchylných na roztřepené konečky

Hloubková obnova struktury keratinu u poškozených vlasů náchylných na roztřepené konečky

Skvělé pro jemné vlasy, kterým chybí elasticita a jemnost

Skvělé pro jemné vlasy, kterým chybí elasticita a jemnost

Plné vlasy, plné lesku, zdraví a vitality

Plné vlasy, plné lesku, zdraví a vitality

NANOIL PRO VLASY
S VYSOKOU PÓROVITOSTÍ
Objevte tajemství krásných vlasů
- +
MÁM VLASY S VYSOKOU PÓROVITOSTÍ – CO TO ZNAMENÁ?
Vlasová
struktura
Vlasová<br><strong>struktura</strong>
Vlasová
struktura
Vlasová<br><strong>struktura</strong>

Vlasy vyžadují důkladnou regeneraci

Vaše vlasy jsou ve špatném stavu z několika důvodů – barvení, styling pomocí vyšších teplot, nevhodná kosmetika, škodlivé externí faktory. Všechny zeslabují vlasové cibulky a narušují rovnováhu vody a lipidů. To vše zvyšuje poškození povrchu vlasů. NANOIL pro vlasy s vysokou pórovitostí napravuje poškozené keratinové vlasové struktury, posiluje dřeň vlasů a uzavírá šupinky.

Vlasy vyžadují neustálou ochranu

Šupinky vlasů s vysokou pórovitostí rostou z přímo z pokožky. Proto jsou vlasy vystaveny nebezpečí mechanického poškození a škodlivým látkám, kterým nezabrání ochranná bariéra. NANOIL je řešením pro tyto problémy. Přípravek vyživuje a regeneruje i ty nejvíce poničené prameny vlasů.

Poškozené vlasy a ztráta lesku

Poškozené vlasy jsou nepříjemné – jsou kudrnaté, statické, suché, tuhé a nudné. Všechny pokusy o zlepšení stavu vašich vlasů pomocí kosmetických přípravků jsou neúspěšné a pouze ještě zhoršují jejich vzhled. NANOIL pro vlasy s vysokou pórovitostí vytváří vlasy s krásným leskem, které jsou měkké, zásobené vodou, odolné a zvyšují přirozený odlesk.

NANOIL PŘEKONÁVÁ PŘÍČINU PROBLÉMU

Vlasy s vysokou pórovitostí vyžadují od přípravků správnou účinnost až do hloubky. NANOIL pro vlasy s vysokou pórovitostí obsahuje 6 pečlivě vybraných rostlinných olejů vylepšených o cenné mastné kyseliny. Jsou obohacené komplexem základních ingrediencí, které jsou zodpovědné za intenzivní účinky produktu.

JAK TO PRACUJE?

Kvalita vlasových cibulek určuje stav vlasů. NANOIL je jediná léčba, která řeší problém od základu – od pokožky. Zachovává správné pH, stimuluje oběh krve, přináší živiny a posiluje obrannou bariéru, to vše díky zlepšení stavu vlasových cibulek. NANOIL pro vlasy s vysokou pórovitostí zaplňuje mezery a uzavírá vlasové šupinky. Má antioxidantní účinky, proto si Vaše vlasy zachovávají mladistvý vzhled a odolnost, nevypadávají a rychleji rostou.

NANOIL PRO VLASY
S VYSOKOU PÓROVITOSTÍ
Zažijte sílu přírodních olejů
- +

REGENERACE V SOULADU S PŘÍRODOU

Zjistěte více o složení přípravku NANOIL pro vlasy s vysokou pórovitostí
Pouze Nanoil obsahuje vyrovnanou směs přírodních olejů a dalších účinných ingrediencí. Díky jejich kombinaci a ideálním proporcím dodávají vlasům úžasný účinek. Přesvědčte se sami, že správně vybrané a kombinované oleje mohou být efektivnější, než jste si mysleli.
BAVLNÍKOVÝ OLEJ – chrání konečky vlasů

Tento olej se získává ze semínek bavlníku. Umožňuje opravdové zlepšení stavu vlasů. Je známý díky svým hydratačním a zjemňujícím vlastnostem. Proto bývá doporučován pro dehydrované vlasy s poškozenými konečky.

JOJOBA OLEJ – reguluje vylučování kožního mazu

Zlatý olej vymačkávaný ze semínek křoviny Simmondsia chinensis (Jojoba). Zabraňuje vlasům, aby se mastily, postupně snižuje nadměrnou produkci kožního mazu. Čistí pokožku a zbavuje lupů. Jde o řešení pro suchou pokožku a dehydrované vlasy.

AVOKÁDOVÝ OLEJ – zvlhčuje vlasy a zintenzivňuje jejich lesk

Olej ze sedmi vitamínů vymačkávaný z dužniny avokáda. Tato ingredience zjemňuje vlasová vlákna a zajišťuje nádherný lesk. Zamezuje ztrátě vody, která přispívá k prevenci kudrnatění a lámání vlasů. Také žehlí nerovné prameny.

KOKOSOVÝ OLEJ – zjemňuje vlasy a chrání konečky

Olej vymačkávaný z dužniny kokosů. Chrání konečky vlasů, zabraňuje lámavosti vlasů a jejich dehydrataci, obnovuje jejich odolnost. Vyživuje vlasy, zajišťuje jemnost a dodává lesk.

SLUNEČNICOVÝ OLEJ - chrání před externími vlivy a vysušováním

Zabraňuje vysušování a slábnutí vlasů zajištěním hydratace. Vlasy budou hebké, lesklé a chráněné díky efektivní ochranné vrstvě na jejich povrchu.

ROZMARÝNOVÝ EXTRAKT - pečuje o vlasy a pokožku hlavy a podporuje růst vlasů

Tento skvělý antioxidant se dlouhodobě užívá pro podporu růstu vlasů. Vlasy jsou díky němu delší, hebčí a lesklejší. Pomáhá vyrovnávat vlasové kutikuly, chrání pokožku hlavy před vysušováním a reguluje produkci mazu.

EXTRAKT Z KOŘENE BAZALKY - vyživení a posílení vlasů

Stimuluje folikuly a zabraňuje přespřílišnému vypadávání vlasů. Obsahuje taniny, vitaminy A, B, C a K, vápník, železo, hořčík a dokonce i mangan, díky čemuž se jedná o perfektní vyživující složku pro potřeby i těch nejpoškozenějších a nejslabších vlasů.

LNĚNÝ OLEJ - pomáhá navracet vlasům hydrataci a pečovat o mastnou pokožku hlavy

Lehký a rychle absorbující rostlinný olej, který vlasům navrací krásu a lesk. Díky této složce budou vlasy odolnější, hebčí a měkčí. Bojuje proti kadeření a nabíjení statickou elektřinou. Dále vyživuje folikuly a podporuje jejich růst.

OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ - vyhlazuje a změkčuje vlasy

Olej je bohatý na proteiny, nenasycené mastné kyseliny a vitaminy A, B, E a D. Je oceňovaný hlavně díky své schopnosti vlasy efektivně vyhladit a bojovat proti jejich vypadávání. Vlasy budou ve výsledku hebké, silné a odolné.

OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU - lehký a na živiny bohatý olej, který vlasy efektivně zkrášluje

Olej ideální pro všechny typy vlasů. Obsahuje směs vitaminů, minerálních solí a mikroelementů. Má pozitivní vliv na vlasy, které dokáže vyživit zevnitř a tím pádem je chránit před poškozením. Olej z černého kmínu také snižuje produkci mazu.

Síla přírodních olejů je zvýšena díky:

Panthenol – zlepšuje regeneraci vlasů, stimuluje produkci keratinu (přírodní materiál tvořící vlasy a pokožku), zjemňuje, dodává lesk a zvýrazňuje barvu.

Keratin – řešení pro poškozené vlasy. Účastní se přestavby keratinové struktury vlasů a opravuje poškození.

UV filtr – chrání Vaše vlasy proti škodlivé sluneční radiaci, stárnutí a dehydrataci.

Lanolin – ingredience, které skvěle spolupracuje se strukturou lidské pokožky. Lubrikuje, zjemňuje, a vyhlazuje poškozené vlasy. Zvyšuje odolnost vlasů. Zintenzivňuje lesk a barvu.

Vitamin E – velmi silný antioxidant, který zabraňuje keratinizaci a předčasnému stárnutí pokožky. Zajišťuje oslnivost a zvyšuje odolnost.

Hedvábí – lehká látka zodpovědná za snadný styling. Hydratuje a zjemňuje povrch vlasů. Prameny vlasů jsou pak hedvábně jemné a nádherně zářivé.

Pravidelné barvení a žehlení poškodilo mé vlasy. Nemohla jsem s nimi nic dělat a vypadaly hrozně – matné, nevkusné a s roztřepenými konečky. Do Nanoil jsem se zamilovala již po prvním použití. Funguje skvěle!

Anna, 23

Zdraví mých vlasů bylo v ohrožení. Ale pak jsem sáhla po NANOILu. Tyto skvělé rostlinné oleje a další ingredience mi obnovily zdraví mých vlasů. Bývaly příšerné – suché, tuhé, křehké a s roztřepenými konečky. Nyní jsou mé vlasy perfektně hladké, hebké a pružné.

Brittany, 27

Mé vlasy byly po opakovaném barvení v příšerném stavu. Moje maminka bojovala s suchostí a křehkostí svých vlasů. Začala s léčbou pomocí NANOIL a koupila jeden i pro mě. Testovaly jste produkt zároveň… a obě jsme se rozhodly pro pořízení další lahvičky – účinky byly ohromující. Zvládly jsme to. Určitě si koupíme ještě hodně přípravku NANOIL!

Susan, 24

NANOIL PRO VLASY
S VYSOKOU PÓROVITOSTÍ

Zajistěte si krásu s NANOIL!

- +

ZREGENERUJTE VAŠE VLASY S NANOIL

NANOIL pracuje na vlasy s vysokou pórovitostí jako léčivý přípravek. Vaše vlasy zůstanou silné a zdravé i po ukončení léčby. Olej funguje komplexně na všechny problémy spojené s poškozenými vlasy a zajišťuje intenzivní regeneraci vlasových struktur.

Tajemstvím účinnosti je výběr složek, které pracují uvnitř vlasových folikul, ne pouze na povrchu. Poškozené a oslabené prameny jsou opět zdravé a jejich ochranná bariéra je posilněna. V důsledku toho jsou Vaše vlasy odolné, silné, zářivé a zdravé, celkově jsou v mnohem lepším stavu. NANOIL uzavírá šupinky a poskytuje jemné a zářivé vlasy. Regeneruje i ty nejpoškozenější vlasy a dělá z nich krásné a zdravé vlasy.

Zdravé a objemné vlasy?
Je to možné!
již za 30 dnů!

FAQ - Často kladené otázky

1.Jak bych měl používat NANOIL pro vlasy s vysokou porozitou?

Podle toho, jak dlouhé máte vlasy, můžete na aplikaci aplikovat až pět dávek produktu a poté jej rovnoměrně rozprostřít. Nechte olej na vlasech působit hodinu, či déle. Poté produkt vymyjte.

Olejování s produktem NANOIL bude intenzivnější v případě, že mix aplikujete na vlhké a čisté vlasy a vlhkou a čistou pokožku hlavy.

Produkt mohou používat muži. Aplikujte v případě řídnutí vlasů, či při péči o vousy.

Detailní instrukce krok za krokem lze dohledat na našem blogu pod příspěvkem: "Jak vlasový olej Nanoil používat?".

2.Pro koho je produkt Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou určen?

Složení vlasového oleje NANOIL je založeno na přírodních rostlinných olejích a díky tomu si jej tak může na vlasy a na pokožku aplikovat kdokoliv. Hodí se jak ženám, tak mužům (např. péče o vousy).

Definujte svoji vlasovou porozitu a vyberte si ten nejlepší olej přesně pro vás. NANOIL pro vlasy s vysokou porozitou se skvěle hodí pro suché, poškozené, barvené, bělené a vypadávající vlasy, které přišli o vitalitu a krásu.

3.Moje pokožka je velice citlivá. Měl/a bych používat NANOIL?

Receptura NANOIL je zcela bezpečná a doporučuje se všem, kteří mají citlivou pokožku a potřebují se postarat o své vlasy. Produkt vlasy nijak nedráždí, ani nezpůsobuje alergie, díky čemuž se skvěle hodí pro všechny s citlivou pokožkou. NANOIL zkrášluje vlasy a pečuje o pokožku hlavy, proto se doporučuje aplikovat jej do problematických oblastí na pokožce hlavy.

4.Do kdy musíme vlasový olej Nanoil spotřebovat?

Jedna lahvička produktu NANOIL Hair Oil vydrží asi 3-4 měsíce. Produkt by se měl spotřebovat do data vytištěného na balení.

5.Z jakých složek se NANOIL HAIR OIL skládá?

NANOIL obsahuje pouze přírodní složky. V každé verzi produktu naleznete vyrovnanou směs olejů obohacenou o vyživující složky, která aktivuje vlasové folikuly a stimuluje růst vlasů. Oleje obsahují UV filtr a vitaminy A a E. Každá verze NANOIL obsahuje substance, které se skvěle hodí pro váš vlasový typ.

NANOIL HIGH Porosity INCI - Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Coconut Alkanes, Nigella Sativa Seed Oil, ,Gossypium Herbaceum Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Olus Oil, Ocimum Basilicum Hairy Root Culture Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Panthenol, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Aqua, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Dextro-Limonene, Alpha-Hexyl Cinnamaldehyde, Linallol.

6.Co odlišuje NANOIL pro vlasy s vysokou porozitou od ostatních vlasových olejů?

Klinické studie dokázaly, že vlasy mají různé porozity. NANOIL nabízí tři verze jednoho produktu, které se liší obsahem rostlinných olejů. Díky tomu se jejich účinek soustředí na potřeby určitého vlasového typu. NANOIL pro vlasy s vysokou porozitou je jediným produktem, který se přesně hodí pro vlasy s vysokou porozitou.

7.Zajišťuje pravidelná aplikace potřebné účinky?

Aplikace NANOIL podle návodu zajistí požadované účinky. Produkt by se neměl používat ani příliš často, ani příliš intenzivně, co se množství týče. Několik málo kapek NANOIL stačí k navrácení krásy.

8.Dokončil jsem léčbu s Nanoil. Co teď?

Zlepšil se stav vašich vlasů po první léčebné kúře s Nanoil? Rozhodně nepřestávejte. Každý vlasový typ se neustále vystavuje poškození. Aplikujte NANOIL preventivně po dokončení hlavní léčebné kúry.

NANOIL PRO VLASY
S VYSOKOU PÓROVITOSTÍ

Ohromující genialita!

- +
Zásady ochrany osobních údajů

Naše webové stránky používají cookies a také cookies třetích stran pro potřebu užívání externích nástrojů. V případě, že uživatel neudělí souhlas, budou použity pouze nezbytné cookies. Nastavení cookies můžete kdykoliv změnit ve svém prohlížeči. Souhlasíte s užíváním všech cookies?

Zásady ochrany osobních údajů