První sérum, zaměřující se přesně na vaše problémy
NANOIL pro vlasy se střední porozitou

Ozdravná a vyživovací kúra pro vaše vlasy, která je dále skvěle hydratuje

Hloubkově obnovené vlasy se silnými konečky

Intenzivní výživa, posilnění a stimulace růstu

Jednoduché česání zkrocených vlasů plných vitality

NANOIL PRO
VLASY SE STŘEDNÍ POROZITOU

Oslňte s žářícími vlasy

- +

MÁM STŘEDNĚ PÓROVITÉ VLASY – CO TO ZNAMENÁ?

Vlasová
struktura
Vlasová
struktura

Vlasy, které vyžadují intenzivní posílení

Vaše vlasy nejsou ve svém nejlepším stavu. Cibulky jsou křehké a prameny vypadávají, či dokonce vlasy přestávají růst. Vaše vlasy potřebují posílit, výživu do hloubky a intenzivní opravu. Síla cenných přírodních rostlinných olejů a inovativních živin v NANOIL pro středně pórovité vlasy poskytuje intenzivní léčbu, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje růst vlasů.

O krok před špatným stavem

Je snadné poškodit vnitřní keratinovou strukturu vlasů se střední pórovitostí. Zvyšuje se počet vlasových šupinek, což je signál, že Vaše vlasy potřebují posílit. Nerovnováha pH pokožky vede k vyšší mastnotě a vypadávání vlasů. Navíc ztrácí Váš účes na objem. NANOIL pro vlasy se střední pórovitostí reguluje funkci mazových žláz, pojišťuje obnovu vlasů a zlepšuje přirozenou ochranou vrstvu vlasu.

Daleko od perfektního

Vlasy se střední pórovitostí jsou problematické – jsou nudné, bez lesku, kudrnaté a náročné na údržbu. Styling takovýchto vlasů je obtížné, navíc většina kosmetických přípravků jejich stav ještě zhorší. NANOIL je elixír krásy, díky kterým Vaše vlasy budou zdravé, silné, odolné, lesklé a delší.

NECHTE VAŠE VLASY VÁS PŘEKVAPIT SVOU KRÁSOU

Můžete si užít zářivé a sametové vlasy. NANOIL pro vlasy se střední pórovitostí je inovativní a profesionální léčba. Komplex šesti přírodních olejů bohatých na omega mastné kyseliny obohacený o pečlivě vybrané živiny poskytuje vašim vlasů zdravý a krásný vzhled.

JAK TO FUNGUJE?

Složení NANOIL pro vlasy se střední pórovitostí bylo vyvinuto tak, aby pronikalo až do nejhlubších vrstev pokožky, kde zlepšuje průtok krve, upravuje správnou hladinu vlhkosti a podporuje mechanismus zodpovědný za správné fungování ochranné tukové bariéry. Toto je důvod, proč NANOIL garantuje posílení a obnovu vlasových cibulek do hloubky, předchází roztřepeným konečkům a křehkosti. Regeneruje a posiluje vlasy, obnovuje lesk a dodává ochranu proti škodlivým vnějším faktorům. Vlasy jsou daleko hezčí a objemnější.

NANOIL PRO
VLASY SE STŘEDNÍ POROZITOU

Nátkněte vlasy kouzlem Nanoilů

- +

PŘÍRODNÍ OLEJE BOJUJÍ ZA ZDRAVÉ VLASY

Zjistěte více o složení NANOIL pro vlasy se střední pórovitostí

Pouze Nanoil obsahuje vyrovnanou směs přírodních olejů a dalších účinných ingrediencí. Díky jejich kombinaci a ideálním proporcím dodávají vlasům úžasný účinek. Přesvědčte se sami, že správně vybrané a kombinované oleje mohou být efektivnější, než jste si mysleli.

MACADAMIA OLEJ – obnovuje zdraví vlasů

Olej z ořechů ze stromu macadamia. Je rychle absorbován pokožkou a vlasovými folikulami. Reguluje vylučování kožního mazu, vyhlazuje nedokonalosti, vyživuje, zvlhčuje, zjemňuje a zlepšuje odolnost vlasů.

ARGANOVÝ OLEJ – chrání proti vysokým teplotám

Olej získávaný z jádra ořechů arganu. Obsahuje antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí. Obohacují o antioxidanty, které zpomalují procesy stárnutí buněk. Zajišťují teplenou ochranu během česání. Regenerují keratinovou strukturu oslabeného vlasu.

MARULOVÝ OLEJ – posiluje přirozený ochranný obal

Africký olej extrahovaný z jader plodů maruly. Pečuje o pokožku i vlasy. Posiluje ochranou bariéru z vody a tuků a zlepšuje vlhkost. Chrání před škodlivým účinkům externí faktorů.

JOJOBA OLEJ – reguluje vylučování kožního mazu

Zlatý olej vymačkávaný ze semínek křoviny Simmondsia chinensis (Jojoba). Zabraňuje vlasům, aby se mastily, postupně snižuje nadměrnou produkci kožního mazu. Čistí pokožku a zbavuje lupů. Jde o řešení pro suchou pokožku a dehydrované vlasy.

OLEJ Z MARACUJE – zabraňuje kadeření vlasů a usnadňuje česání

Olej produkovaný z maracuje. Perfektně zklidňuje neposedné prameny, poskytuje lesk a usnadňuje česání. Zabraňuje kadeření vlasů, zjemňuje vlasy, které jsou zářivější.

KOKOSOVÝ OLEJ – zjemňuje vlasy a chrání konečky

Olej vymačkávaný z dužniny kokosů. Chrání konečky vlasů, zabraňuje lámavosti vlasů a jejich dehydrataci, obnovuje jejich odolnost. Vyživuje vlasy, zajišťuje jemnost a dodává lesk.

Síla přírodních olejů je zvýšena díky:

Kerastim – stimuluje produkci keratinu, klíčové látky vrchní vrstvy lidských vlasů a pokožky. Posiluje, zabraňuje vypadávání vlasů a má pozitivní vliv na tloušťku vlasů.

Baicapil – novativní ingredience, která omezuje ztrátu vlasů a zlepšuje jejich hustotu. Pomáhá folikulám a stimuluje růst nových, silných a zdravých vlasů.

Hedvábí – zkrášlující ingredience. Zjemňuje vlasy, zvyšuje odolnost a zvyšuje mnohodimenzionální lesk. Podporuje svěží barvu vlasů.

UV filtr – ochranný prvek, který eliminuje škodlivé účinky ultrafialového záření. Zabraňuje vlasům, aby se staly nudné, suché a křehké.

Vitamin A – běžně známý jako retinol. Zlepšuje fungování mazových žlázek, eliminuje lupy, posiluje vlasy a chrání pokožku bariérou z vody a tuků.

Vitamin E – silný antioxidant, který zpomaluje proces stárnutí. Zrychluje dělení buněk. Vlasy zůstávají ve dobrém stavu.

Mé vlasy byly jednotvárné a strašně vypadávaly. Nikdy jsem takové problémy předtím neměla a dovtípila jsem se, že mohou být způsobeny slanou vodou a slunce. Bohužel, začalo být velmi těžké udělat stejně krásný účes jako dříve. Dlouho a těžce se mi vybíral ideální přípravek… NANOIL účinkoval na moje vlasy tak, jak to výrobce popsal. Díky dobrým ingrediencím a kvalitnímu složení jsem si koupila další lahvičku. A účinky? Neuvěřitelné! Opravdu velmi doporučuji. Žádná dívka nebude zklamaná.

Debra, 49

Konečně někdo pochopil, jak má vytvořit prostředek pro péči na vlasy! Po aplikaci NANOIL jsou mé vlasy krásné. Mé vlasy bývávaly tenké, bez lesku a jednotvárné. Nyní jsou měkké a hebké. Jsou příjemné na dotek. Mám dojem, že budu NANOIL používat už napořád.

Maggie, 34

Všichni se časem měníme. Mé vlasy zeslábly a začaly vypadávat, ztratily svůj lesk kondici. Začala jsem mít dojem, že se velmi rychle ztenčovaly. Nic nepomáhalo, už jsem to chtěla vzdát. Nakonec se pouze NANOIL ukázal účinným. Jsem nadšená.

Phoebe, 45

NANOIL PRO
VLASY SE STŘEDNÍ POROZITOU

Vlasy, které vyvolají senzaci

- +

VYLEPŠENÍ VZHLEDU VLASŮ S NANOIL

NANOIL pro vlasy se střední pórovitostí je spolupráce vědy a bohaté tradice práce s oleji. Zjistěte sami, že je exklusivní přípravek s extrakty z rostlin na vlasy opravdu skvěle funkční. NANOIL eliminuje problémy s vlasy a všechny s nimi spojená zhoršení – lámavost, dehydratace, jednotvárnost, vypadávání, nebo dokonce lupy. Zlepšuje růst vlasů, dodává lesk, zjemňuje a zvětšuje objem, díky tomu vlasy vypadají zdravě.

Středně pórovité vlasy vyžadují větší péči. Jak budou Vaše vlasy vypadat je čistě na Vás. Vy si vybíráte jakou kosmetickou péči budete používat. Zvolte si vyživující a posilující léčbu s NANOIL, která zlepšuje regeneraci poškozených buněk, vyživuje je a zaceluje. Získáte rychle rostoucí vlasy a zbavíte se problému se ztrátou vlasů.

Zdravé a objemné vlasy?
Je to možné!
již za 30 dnů!

FAQ - Často kladené otázky

1.Jak se Nanoil pro vlasy se střední porozitou používá?

Podle toho, jak dlouhé máte vlasy, můžete na aplikaci aplikovat až pět dávek produktu a poté jej rovnoměrně rozprostřít. Nechte olej na vlasech působit hodinu, či déle. Poté produkt vymyjte.

Olejování s produktem NANOIL bude intenzivnější v případě, že mix aplikujete na vlhké a čisté vlasy a vlhkou a čistou pokožku hlavy.

Produkt mohou používat muži. Aplikujte v případě řídnutí vlasů, či při péči o vousy.

Detailní instrukce krok za krokem lze dohledat na našem blogu pod příspěvkem: "Jak vlasový olej Nanoil používat?".

2.Pro koho se hodí receptura Nanoil pro vlasy se střední porozitou?

Složení produktu Nanoil je založeno na přírodních rostlinných olejích, které si může aplikovat kdokoliv. Funguje jak u žen, tak u mužů (např. na vousech).

Definujte svojí vlasovou porozitu a vyberte si ten nejvhodnější olej pro vaše vlasy. NANOIL pro vlasy se střední porozitou je vytvořen pro normální vlasy, poškozené vlasy, vlasy s roztřepenými konečky, které jsou jemné a bez lesku, pružnosti a síly a pro kadeřavé a vypadávající vlasy.

3.Moje pokožka je velice citlivá. Měl/a bych používat NANOIL?

Receptura NANOIL je zcela bezpečná a doporučuje se všem, kteří mají citlivou pokožku a potřebují se postarat o své vlasy. Produkt vlasy nijak nedráždí, ani nezpůsobuje alergie, díky čemuž se skvěle hodí pro všechny s citlivou pokožkou. NANOIL zkrášluje vlasy a pečuje o pokožku hlavy, proto se doporučuje aplikovat jej do problematických oblastí na pokožce hlavy.

4.Do kdy musíme vlasový olej Nanoil spotřebovat?

Jedna lahvička produktu NANOIL Hair Oil vydrží asi 3-4 měsíce. Produkt by se měl spotřebovat do data vytištěného na balení.

5.Jaké složky tvoří VLASOVÝ OLEJ NANOIL pro vlasy se střední porozitou?

Vlasové oleje NANOIL obsahují pouze přírodní složky. V každé verzi produktu naleznete pečlivě vyváženou směs olejů, obohacenou o přírodní složky, která aktivuje vlasové folikuly a stimuluje růst vlasů. Olej také obsahuje UV filtr a vitaminy A a E. Každá verze produktu Nanoil se přesně hodí k určitému typu vlasové porozity.

NANOIL MEDIUM Porosity INCI - Macadamia Ternifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Simmondsia Chinesis Seed Oil, Passiflora Edulis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tetrasodium Disuccinoyl Cystine, Propanediol, Arginine, Lactic Acid, Glycine Soya Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Aroma, Hydrolyzed Silk, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

6.Co odlišuje NANOIL pro vlasy se střední porozitou od ostatních vlasových olejů?

Klinické studie prokázaly existenci různých vlasových porozit. NANOIL nabízí tři verze jednoho produktu, které se liší obsahem rostlinných olejů. Díky tomu se soustředí na potřeby jednotlivých vlasových typů. NANOIL pro vlasy se střední porozitou je jediným produktem, který se hodí přesně pro vlasy se střední porozitou.

7.Zajišťuje pravidelná aplikace potřebné účinky?

Aplikace NANOIL podle návodu zajistí požadované účinky. Produkt by se neměl používat ani příliš často, ani příliš intenzivně, co se množství týče. Několik málo kapek NANOIL stačí k navrácení krásy.

8.Dokončil jsem léčbu s Nanoil. Co teď?

Zlepšil se stav vašich vlasů po první léčebné kúře s Nanoil? Rozhodně nepřestávejte. Každý vlasový typ se neustále vystavuje poškození. Aplikujte NANOIL preventivně po dokončení hlavní léčebné kúry.

NANOIL PRO
VLASY SE STŘEDNÍ POROZITOU

Věřte své kráse

- +

Naše webové stránky používají cookies, abychom vám zajistili ten nejvyšší standard služeb. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.