Makadamový olej
Macadamia Oil

100% organický | Nezpracovaný | Lisovaný za studena

INCI: Macadamia Ternifolia Seed Oil
Velikost: 50 ml

Díky své neskutečně rychlé absorpci se makadamovému oleji přezdívá „mizící olej“. Jedná se o přírodní zkrášlující olej, který se hodí jak vlasům vyžadujícím podporu a výživu, tak také pokožce obličeje. Dokáže obnovovat, chránit před oxidativním stresem a zbraňovat tvorbě celulitidy. Je certifikován společností Ecocert, celosvětově uznávanou společností certifikující tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku.

- +

Makadamia byla poprvé objevena v australských tropických lesech, ale nyní se pěstuje celosvětově. Makadamové ořechy se používají pro extrakci makadamového oleje. Samotný olej může tvořit až 78% celého makadamového ořechu.

MAKADAMOVÝ OLEJ NANOIL

Makadamový olej Nanoil je přírodním olejem, který se získává metodou lisování za studena. Není nijak zpracován a je 100% organický. Díky tomu obsahuje každá kapka této cenné kosmetiky všechny blahodárné složky makadamových ořechů – vše, co potřebují vaše vlasy a co potřebuje vaše pokožka na obličeji a okolo očí.

JAKÉ SLOŽKY MAKADAMOVÝ OLEJ OBSAHUJE?

Nejdůležitějšími ingrediencemi jsou esenciální mastné kyseliny, mezi které se řadí kyselina palmito-olejová (řadí se mezi vzácnější o omega-7 mastné kyseliny) a linoleová (omega-6). Kromě toho obsahuje olej získaný z makadamových ořechů vitamin E, který je nutný pro pokožku, vlasy a nehty, vitamin A a také vitaminy B-komplexu (B1,B2,B3).

JAK MAKADAMOVÝ OLEJ FUNGUJE?

  • Usnadňuje přírodní obnovu pokožky.
  • Bojuje proti celulitidě a striím.
  • Obnovuje pokožku a bojuje proti známkám stárnutí.
  • Vyhlazuje epidermis.
  • Uklidňuje podráždění pokožky.
  • Akceleruje obnovu poškození.
  • Chrání před volnými radikály.
  • Hydratuje obličej a vlasy.

Pro použití na vlasech

Makadamový olej Nanoil lze použít pro olejování vlasů se střední porozitou, které vyžadují podporu. Pravidelná aplikace makadamového oleje na vlasy je posílí, hydratuje, zjemní a dodá jim lesk. Jedná se o ten nejlepší přírodní kondicionér, který lze sehnat.

Při použití na pokožce těla

Lze jej používat jakožto alternativní balzám, masážní olej, či balzám na strie. Dokáže omladit vaše tělo a zabránit předčasnému stárnutí a odbarvení kůže tím, že udržuje pružnost pokožky. Kromě toho makadamový olej chrání pokožku před vlivem UV záření.

Pro použití na obličeji

Makadamový olej nabízí různé způsoby aplikace – jakožto olejové sérum, obličejový masážní olej, či přírodní odličovač. Jeho lehká konzistence a vysoká absorpce umožňují vyhladit tón pokožky a dodat jí hebkost a pružnost.

Jak produkt skladovat:

Zkrášlující olej musí být uzavřen a uchováván na suchém a chladném místě. Držte jej dál od přímého slunečního světla.

Makadamový olej použitý v produktech Nanoil je certifikovaný společností Ecocert.

FAQ - Často kladené otázky

1.Jak MAKADAMOVÝ OLEJ NANOIL aplikovat?

Přírodní oleje jsou verzatilní kosmetikou: lze je používat na obličej, pokožku těla a vlasy. Stačí produkt vmasírovat, či jej přidat do koupele. Užití produktu je nespočet a můžete si tak přesně vybrat ten způsob aplikace, který vám nejvíce vyhovuje.

2.Je zkrášlující MAKADAMOVÝ OLEJ NANOIL vhodný pro moji pokožku a mé vlasy?

Zkrášlující oleje mají rozdílnou koncentraci vitaminů, mastných kyselin a dalších blahodárných složek. Pro více informací o unikátních vlastnostech těchto složek navštivte naše webové stránky, kde si můžete vybrat olej, který se nejvíce hodí pro vaše vlasy a pro vaši pokožku.

3.Jaké je datum spotřeby pro MAKADAMOVÝ OLEJ NANOIL?

Oleje NANOIL jsou velice efektivní a to, jak rychle je spotřebujete, záleží na vašich potřebách. Datum spotřeby každého oleje je dostupné na lahvičce s produktem.

4.Z jakých složek se MAKADAMOVÝ OLEJ NANOIL skládá?

Makadamový olej od Nanoil je přírodní olej získaný lisováním za studena. Není zpracováván a je 100% organický, díky čemuž dokáže nabídnout kvalitu oceněnou značkou Ecocert. Díky své struktuře si olej uchovává ty nejblahodárnější složky makadamových ořechů. MAKADAMOVÝ OLEJ NANOIL INCI: Macadamia Ternifolia Seed Oil

5.Mohu MAKADAMOVÝ OLEJ NANOIL kombinovat s dalšími zkrášlujícími oleji?

Samozřejmě, že ano. Přírodní oleje v kombinaci s dalšími vytvářejí bohatou směs, která obsahuje celou řadu blahodárných složek, včetně vitaminů, minerálů a mastných kyselin. Produkt mohou spolupracovat a zajistit tak tu nejlepší přírodní péči. Doporučujeme kombinovat oleje hlavně při provádění obličejového čištění za pomocí olejů a při vytváření domácích zkrášlujících produktů.

6.Jak mám MAKADAMOVÝ OLEJ NANOIL skladovat?

Po použití produktu vždy uzavřete a utěsněte lahvičku. Snažte se produkt uchovávat na chladném a suchém místě.

Naše webové stránky používají cookies, abychom vám zajistili ten nejvyšší standard služeb. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.