Avokádový olej
Avocado Oil

100% organický | Nezpracovaný | Lisovaný za studena

INCI: Persea Gratissima Oil
Velikost: 50 ml

Jedná se o přírodní zkrášlující olej obsahující sedm vitaminů (A, B, D, E, H, K, PP). Bere se jako verzatilní vyživující vitaminový elixír. Skvěle se absorbuje a intenzivně hydratuje vysušenou pokožku. Olej obnovuje epidermis a zabraňuje vypadávání vlasů. Skvěle se hodí pro péči o suché, citlivé a zralé typy pokožky. Skvělý účinek má u pokožky, kde se objevují první známky stárnutí. Olej je certifikován společností Ecocert, což je celosvětově uznávaná a nezávislá společnost certifikující ty nejkvalitnější přírodní kosmetické produkty.

- +

Úžasné vlastnosti avokáda byly objeveny kolem roku 7000 před naším letopočtem v Mexiku, odkud avokádo pochází. Avokádo se bere jako to nejlepší ovoce na světě, co se výživových údajů týče. Řadí se tak mezi takzvaná super-jídla. Vlastnosti avokádového oleje jsou také prvotřídní.

AVOKÁDOVÝ OLEJ NANOIL

Avokádový olej od Nanoil je organický a nezpracovaný olej lisovaný za studena, který nabízí kvalitní zkrášlení vlasů, díky čemuž byl certifikován společností Ecocert. Olej si v sobě uchovává všechny blahodárné esence dužiny avokáda.

Z JAKÝCH SLOŽEK SE AVOKÁDOVÝ OLEJ SKLÁDÁ?

Avokádový olej, kromě blahodárných mastných kyselin, je plný vitaminů A, B, D, E, H, K a PP. Žádný jiný olej jich neobsahuje takové množství. Bere se jako to nejlepší vitaminové sérum na vlasy a na obličej. Kromě toho produkt nabízí vysoké koncentrace skvalenu (redukuje funkci mazových žláz), proteinů a minerálů, které pokožka a vlasy potřebují pro své zkrášlení a pro svoji optimální funkci.

JAK PŘESNĚ AVOKÁDOVÝ OLEJ FUNGUJE?

 • Ideálně se hodí na obličej a na vlasy: hloubkově vyživuje a hydratuje.
 • Obnovuje lipidovou vrstvu na pokožce.
 • Má antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky.
 • Obnovuje vlasové kořínky a bojuje proti vypadávání vlasů.
 • Je zdrojem přírodních antioxidantů.
 • Zpomaluje stárnutí.
 • Redukuje viditelnost vrásek.
 • Vyhlazuje pokožku a dodává jí pružnost.
 • Bojuje proti odbarvování pokožky.
 • Obnovuje vlasy, dodává jim hebkost a vyhlazuje je.
 • Obnovuje vrstvu epidermis a urychluje obnovu pokožky.
 • Pomáhá při péči po pokožku, kterou trápí psoriasis a ekzém.
 • Obnovuje přírodní ochrannou vrstvu pokožky.

Pro použití na vlasech

Perfektně se hodí pro výživu a obnovu. Hodí se pro vlasy se střední a vysokou porozitou. Avokádový olej dodá vlasům vitaminy a mastné kyseliny a dále se také postará o pokožku hlavy a zpomalí produkci mazu. Produkt dokáže vlasy posílit, dodat jim lesk, vyživit jejich konečky a chránit vlasy před poškozením a toxiny.

Pro použití na pokožce těla

Skvěle se postará o suchou a hrubou pokožku, které chybí pevnost a pružnost. Pomáhá i pokožce spálené od sluníčka. Po vstřebání vytváří jemný film, který vyhlazuje pokožku a chrání ji před dehydratací. Avokádový olej můžete přidat i do vaší koupele, či jej používat jako základ pro směsi olejů. Lze jej vmasírovat do pokožky vašeho těla, či jej použít na suché oblasti (lokty, kolena).

Pro použití na obličeji

Avokádový olej dodává prvotřídní péči o váš obličej. Dokáže zefektivnit každou masku, krém, či každý peeling – ať už jsou produkty koupené, či podomácku vyrobené. Olej lze používat jakožto noční sérum pro suché, matné, unavené a jinak poškozené oblasti pokožky a lze jej používat i okolo očí. Často se produkt přidává do obličejových masek s hlínou. Při kombinaci s ricinovým olejem se jedná o efektivního pomocníka pro odlíčení a pro obnovu pokožky. Produkt dále obnovuje rty poškozené větrem a chladem.

Pro péči o pokožku na rukou

Avokádový olej se hodí pro péči o pokožku rukou. Nahrazuje krémy na ruce, jelikož se postará o suchou a popraskanou pokožku. Lze jej také přidávat do masek a krémů, čímž zlepší jejich účinek.

Pro péči o pokožku na nohou

Pečuje i o tu nejunavenější pokožku nohou. Hydratuje, obnovuje a chrání pokožku před škrábanci. Perfektní aditivum do koupelí a krémů na nohy.

Jak produkt skladovat:

Zkrášlující olej musí být uzavřen a uchováván na suchém a chladném místě. Držte jej dál od přímého slunečního světla.

Avokádový olej používaný v produktech Nanoil je certifikovaný společností Ecocert.

FAQ - Často kladené otázky

1.Jak si AVOKÁDOVÝ OLEJ NANOIL aplikovat?

Přírodní oleje jsou verzatilní kosmetikou: lze je používat na obličej, pokožku těla a vlasy. Stačí produkt vmasírovat, či jej přidat do koupele. Užití produktu je nespočet a můžete si tak přesně vybrat ten způsob aplikace, který vám nejvíce vyhovuje.

2.Bude zkrášlující AVOKÁDOVÝ OLEJ NANOIL na mých vlasech a na mé pokožce účinkovat správně?

Zkrášlující oleje mají rozdílnou koncentraci vitaminů, mastných kyselin a dalších blahodárných složek. Pro více informací o unikátních vlastnostech těchto složek navštivte naše webové stránky, kde si můžete vybrat olej, který se nejvíce hodí pro vaše vlasy a pro vaši pokožku.

3.Do kdy mi AVOKÁDOVÝ OLEJ NANOIL ARGAN OIL vydrží?

Oleje NANOIL jsou velice efektivní a to, jak rychle je spotřebujete, záleží na vašich potřebách. Datum spotřeby každého oleje je dostupné na lahvičce s produktem.

4.Z jakých složek se AVOKÁDOVÝ OLEJ NANOIL skládá?

Avokádový olej od Nanoil je přírodním olejem získaným lisováním za studena. Není nijak zpracován a zajišťuje tak uživateli ty nejlepší zkrášlující účinky certifikované společností Ecocert. Díky tomu si olej uchovává všechny blahodárné složky a je tak čistou esencí toho nejlepšího z dužiny avokáda. AVOKÁDOVÝ OLEJ NANOIL INCI: Persea Gratissima Oil

5.Mohu AVOKÁDOVÝ OLEJ NANOIL kombinovat s dalšími zkrášlujícími oleji?

Samozřejmě, že ano. Přírodní oleje v kombinaci s dalšími vytvářejí bohatou směs, která obsahuje celou řadu blahodárných složek, včetně vitaminů, minerálů a mastných kyselin. Produkt mohou spolupracovat a zajistit tak tu nejlepší přírodní péči. Doporučujeme kombinovat oleje hlavně při provádění obličejového čištění za pomocí olejů a při vytváření domácích zkrášlujících produktů.

6.Jak mohu AVOKÁDOVÝ OLEJ NANOIL skladovat?

Po použití produktu vždy uzavřete a utěsněte lahvičku. Snažte se produkt uchovávat na chladném a suchém místě.

Naše webové stránky používají cookies, abychom vám zajistili ten nejvyšší standard služeb. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.